O nas.

Użyteczność to nasze motto.

Jesteśmy kreatywnym zespołem osób z techniczną wiedzą. Pomagamy firmom, markom, osobom, a także produktom, nie tylko pojawić się w internecie, ale przede wszystkim, wyróżnić się atrakcyjnym sklepem, stroną, czy funkcjonalną aplikacją internetową. Tworzymy strony internetowe idealnie dopasowane do każdego urządzenia, tak aby Twój potencjalny klient, w każdej sytuacji i miejscu, mógł swobodnie zapoznać się z ofertą, którą proponujesz.

Projektujemy skuteczne rozwiązania dla każdego.
Nieważne w jakiej branży działasz. Dzisiejsze społeczeństwo oczekuje intuicyjnych rozwiązań oraz estetycznego wyglądu. Ensomedia potrafi połączyć te wszystkie elementy w jedną, spójną całość.

Przenieś swój pomysł do internetu z naszą pomocą.

Strony internetowe

Tworzymy strony internetowe idealnie spasowane pod Twoje potrzeby – według najnowszych trendów i standardów. Dokonujemy także modyfikacji istniejących stron.

Sklepy internetowe

Przenieś swoją sprzedaż do internetu z naszą pomocą. Stworzymy dla Ciebie sklep, który pomoże Ci sprzedawać jeszcze więcej.

Aplikacje

Aplikacje internetowe to nasza pasja, zarówno rozwiązania intranetowe jak i globalne.

Proces
Proces
01.

Poznanie potrzeb.
Propozycja działania.

Współpraca rozpoczyna się od ustalenia, jakie oczekiwania ma klient oraz jakie cele musi spełniać jego nowa strona internetowa, sklep, bądź aplikacja. Zebrane informacje łączymy z wiedzą i doświadczeniem naszego kreatywnego zespołu i tak powstaje pomysł.

Przedstawiamy klientowi naszą propozycję i podpowiadamy, jak osiągnąć cel.

02.

Rozpoczęcie prac.
Wdrożenie.

Kiedy ustalimy już najważniejsze kwestie dotyczące projektu, zabieramy się za realizację. Dążymy do jasno określonego celu. To czas, kiedy my działamy, a klient nadzoruje postępy. Jeśli jednak, na tym etapie pojawią się jakieś dodatkowe pomysły, uwzględnimy je, przedstawiając najkorzystniejsze rozwiązania.

03.

Testy / poprawki.
Uruchomienie.

Cel już prawie osiągnięty! Pozostaje nam weryfikacja poprawności strony internetowej, sklepu, bądź aplikacji. Jeśli całość zostanie wdrożona i zaakceptowana przez klienta, uruchamiamy i dopiero wtedy traktujemy projekt jako zrealizowany.