Pozycjonowanie stron internetowych

Jeżeli chcemy zostać zauważeni, musimy zadbać o to, aby nasza strona internetowa była na czele wyników wyszukiwania.

Pozycjonowanie standardowe

Podstawową zaletą reklam typu Pay Per Click jest elastyczność i natychmiastowe efekty. Praktycznie zaraz po uruchomieniu kampanii, reklama wyświetla się w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie
lokalne

Reklama Display dzięki swojemu szerokiemu zasięgowi, jest w stanie dotrzeć nawet do kilku milionów użytkowników w skali miesiąca, a przy pomocy zaawansowanego targetowania dotrze wyłącznie do użytkowników zainteresowanych ofertą.

Pozycjonowanie
długi ogon

Pokaż swoją reklamę w skrzynce pocztowej Gmail. Dzięki automatycznej optymalizacji reklam możemy dotrzeć do użytkowników korzystających z różnych urządzeń o dowolnej porze dnia.

Optymalizacja stron internetowych

W roku 2015, Google pokazało że nie tylko linki zdobyte do portalu są ważne, ale także poprawność budowy strony internetowej.

Optymalizacja wymaga wielu działań i analiz na podstawie których wprowadzane są zmiany w zakresie optymalizacji kodu, treści, linkowania i innych elementów strony. Chętnie zoptymalizujemy Państwa stronę i wprowadzimy wszelkie zmiany, dzięki którym strona internetowa znajdzie się na wyższych pozycjach w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie stron od 100zł brutto

Ensomedia - pozycjonowanie stron