Kampanie Google Adwords

Kampanie AdWords pozwolą zwiększyć zyski z biznesu nawet o kilkaset procent. To jedna z najskuteczniejszych metod reklamy w internecie.

Sieć wyszukiwania

Podstawową zaletą reklam typu Pay Per Click jest elastyczność i natychmiastowe efekty. Praktycznie zaraz po uruchomieniu kampanii, reklama wyświetla się w wyszukiwarce.

Sieć reklamowa

Reklama Display dzięki swojemu szerokiemu zasięgowi, jest w stanie dotrzeć nawet do kilku milionów użytkowników w skali miesiąca, a przy pomocy zaawansowanego targetowania dotrze wyłącznie do użytkowników zainteresowanych ofertą.

Reklama GSP

Pokaż swoją reklamę w skrzynce pocztowej Gmail. Dzięki automatycznej optymalizacji reklam możemy dotrzeć do użytkowników korzystających z różnych urządzeń o dowolnej porze dnia.

Remarketing

Dzięki zastosowaniu remarketingu można ponownie zaangażować użytkownika który uprzednio odwiedził Twoją stronę, ale z różnych przyczyn nie dokonał zakupu. Występuje zarówno w formie graficznej jak i tekstowej.

Google shopping

Bardzo dobry wybór dla sklepów internetowych. Pod postacią reklamy graficznej  pojawia się konkretny produkt w wyszukiwarce. Płacisz wyłącznie za kliknięcie w reklamę.

Reklama w Youtube

Pokaż biznes na Youtube. Niesłychanie popularna platforma odwiedzana przez miliony użytkowników dziennie. Bardzo szerokie targetowanie (wiek, lokalizacja, płeć).

Przeprowadzimy skuteczną kampanie w Google AdWords, już od 100zł brutto

Ensomedia - kampanie Google AdWords