Kampanie Facebook Ads

Reklama w serwisie Facebook jest bardzo dobrą, nienachalną formą przedstawiania oferty w Internecie. Dzięki możliwości targetowania reklam w Facebook Ads, trafiamy z przekazem do konkretnych użytkowników i tylko do nich.

Facebook jest największym i najpopularniejszym serwisem społecznościowym posiadającym kilkanaście milionów użytkowników w Polsce oraz kilkaset milionów na całym świecie. Jest to doskonałe miejsce do budowania wizerunku marki, produktu oraz do kontaktu z klientem i wchodzenia z nim w różnego rodzaju interakcje.

Kampanie w Facebook Ads pozwalają na bezpośrednie dotarcie do potencjalnie zainteresowanych klientów dzięki możliwości targetowania reklam. Możemy sprecyzować grupę odbiorców na podstawie płci, wieku, lokalizacji oraz zainteresowań jakie wykazuje użytkownik serwisu. Dzięki takiemu działaniu nasza reklama dociera do potencjalnie zainteresowanych osób naszą ofertą.

Rozliczenie w tej formie reklamy odbywa się w modelu CPC - Cost Per Click czyli za interakcję użytkownika lub za pomocą ilości emisji oferty. Budżet możemy dowolnie określić, a także modyfikować go w trakcie trwania kampanii aby uzyskać jak największą ilość kliknięć przy jak najmniejszym nakładzie finansowym.

Facebook umożliwia realizację w jednym momencie wielu różnych celów marketingowych np. promocje wydarzeń, pozyskanie fanów, zwiększenie sprzedaży produktów.

Odpowiednio sprecyzowana kampania pozwoli osiągnąć nawet kilkuset procentowy wzrost

Ensomedia - kampanie reklamowe na Facebooku