Doradztwo

Każdy czasem potrzebuje pomocy, z przyjemnością doradzimy oraz przeszkolimy. Podpowiemy jakie kampanie sprawdzą się w przypadku Twojego biznesu, jak samodzielnie pozycjonować stronę i prowadzić kampanie w Google Adwords.

Pozycjonuj stronę samodzielnie

Proponujemy specjalistyczne szkolenia i doradztwo z zakresu pozycjonowania stron internetowych. Przekażemy praktyczną wiedzę i materiały z zakresu SEO. Podczas szkolenia podzielimy się wieloletnim doświadczeniem w pozycjonowaniu oraz optymalizacji stron www. Powiemy jak ustrzec się przed filtrem, jak zweryfikować słowa kluczowe, jak zmodyfikować treści aby przynosiły wyższą konwersję i wiele więcej. Podpowiemy także jakie elementy strony należy zmodyfikować, aby była przyjaźniejsza dla użytkownika. Skorzystaj z nas już dzisiaj.

Szkolenia kierujemy do osób prywatnych oraz firm, które decydują się na samodzielne pozycjonowanie swojej strony internetowej. Istnieje możliwość skorzystania z jednorazowej pomocy lub ze stałego wsparcia w całym procesie pozycjonowania.

Prowadź kampanie w Google AdWords

Pokażemy Ci jak samodzielne prowadzić kampanie w Google AdWords, jak dobrać odpowiednie słowa kluczowe oraz jak mierzyć efekty prowadzonych działań. Wskażemy jak zoptymalizować budżet i stale go nadzorować, dzięki czemu zyskasz wielu klientów za najniższy możliwy koszt.

Przedstawimy wszystkie możliwe sposoby promocji Twojej strony czy produktu za pomocą Google AdWords.

Szkolenia kierujemy do osób prywatnych oraz firm, które decydują się na samodzielne prowadzenie kampanii w Google AdWords. Oferujemy możliwość skorzystania z jednorazowego wsparcia, a także z indywidualnego lub grupowego cyklu szkoleniowego.

Koszt godzinnej konsultacji wynosi 99zł brutto

Ensomedia - szkolenia Wrocław